Top

SELTAREN® D3 i SELTAREN® D3 FORTE to marki należące do UNIPHARM HOLDINGS.

UNIPHARM HOLDINGS jest amerykańską firmą farmaceutyczną, specjalizującą się w produkcji leków dostępnych bez recepty (OTC), wyrobów medycznych i suplementów stosowanych w celu wspierania zdrowia oraz w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych.

Wszystkie preparaty UNIPHARM są opracowywane na podstawie aktualnej wiedzy medycznej, farmakologicznej, dietetycznej w ścisłej współpracy z ośrodkami naukowymi oraz klinicznymi. Nieustannie poszukujemy kolejnych nowoczesnych koncepcji i rozwiązań, które przyczyniają się do wspierania zdrowia.
Preparaty oferowane przez UNIPHARM są wytwarzane w nowoczesnych miejscach produkcyjnych zgodnie z wymogami lokalnymi i międzynarodowymi, pod ścisłym rygorem zachowania najwyższych standardów jakości. Każdy proces jest ściśle przygotowany, walidowany i poddany stałej kontroli. Dlatego preparaty UNIPHARM szczycą się najwyższą jakością.

Jesteśmy dumni z faktu, że oferowane przez UNIPHARM preparaty przyczyniają się do poprawy zdrowia i życia naszych konsumentów. Produkty UNIPHARM należą do liderów w swoich kategoriach pod względem świadomości marki i wartości sprzedaży.
Główna siedziba UNIPHARM mieści się w Nowym Jorku w Empire State Building. Oddziały firmy są zlokalizowane na trzech kontynentach. Marka UNIPHARM jest znana w Polsce od 1992 roku.

Badamy

Tworzymy

Edukujemy

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.